خانه / تور گوانگجو
تور گوانگجو
تور گوانگجو

تور گوانگجو

در جنوب کشور چین، شهر گوانگجو همچون اتصالی بین شاهرگ های اقتصادی چین عمل میکند. این شهر تاریخی که توانست در سال ۲۰۱۰ به کمک مسابقات ورزشی آسیایی، فروشگاه اصلی چین می باشد.

مهم ترین بازارها و پاساژهای خرید کالا در چین، در شهر گوانجو قرار دارد. شما از گران ترین تا ارزان ترین کالاها را می توانید در این شهر بیابید و هیه کنید.کیفیت در بازه از لوکس ترین تا اجناس ارزان قیمت برایتان در دسترس خواهد و بود و مسافران تور گوانجو، با گستره ای متفاوت و متنوع از انتخاب ها برای خرید کردن رو به رو می باشند.گوانجو  بزرگ و پرجنب و جوش ، واقع در دلتای رودخانه مروارید است و از جمله مناطقی است که حتی از لحاظ استانداردهای چین فراتر رفته است، پیشرفت بسیار سریعی را در ده های اخیر داشته است. این شهر در زمینه تجارت بین الملل و مراکز خرید پیشرو بوده و همچنین در آشپزی و فرهنگ تاریخچه ای پربار دارد. گوانجو شهری است که خلاصه ای از چین را به عكس می کشد.در ادامه با ما باشید تا به معرفی تور گوانگجو بپردازیم.

تور گوانگجو
تور گوانگجو

در کنار بازارها و مراکز خرید متنوع گوانجو، نمایشگاه های این شهر نیز دارای اعتبار و شهرت جهانی می باشند. به طوری که هر ساله میلیون ها نفر، از سراسر دنیا در نمایشگاه اقتصادی گوانجوی چین، شرکت به عمل می آورند تا بتوانند در این نمایشگاه علاوه بر ارائه محصولات و خدمات جدید خود، با همتایان و رقیبان خود نیز ملاقات داشته باشند. شاید تاکنون گوانجو برای شما به عنونا یک گردشگر معمولی، شهر کسل کننده ای بنظر برسد، اما باید بدانید که در اشتباه هستید. این شهر همچون یک تاجر سن و سال دیده، سراسر پر از خاطرات و جاهای دیدنی می باشد.، بطوری که می توان گفت برای دیدن همه آنها، یک هفته وقت، کم نیز می باشد.

برج کانتون

برج تلویزیونی به بلندی ۴۵۹ متر است که با در نظر گرفتن طول آنتن آن به ششصد متر می رسد. این برج در منطقه هایزو قراردارد و به مناسبت برگزاری بازیهای آسیایی ۲۰۱۰ در گوانجو ساخته شده است. این برج بلندترین ساختمان در ماز است و تا زمان ساخته ازمد افتادن برج اسکای تری توکیو در سال ۲۰۱۱ ، بلندترین برج مخابراتی دنیا بود. طراحی برج را شرکت هلندی و شرکت آروپ از انگلستان انجام داده اند. در نمای ظاهری آن از لوله هایی استعمال شده که در میانه برج به عاری هم پیچیده اند. و بسمت انتهای آن پیش رفته اند. نمای کلی برج بشکلی است که به آن بانوی کمر باریک هم می گویند. عرشه مشاهده برج در بالا ۴۸۸ متری قراردارد و بلندترین عرشه در نوع خود ، در دنیاست. هنگام شب برج کانتون با استعمال از چراغهای (led) درخشان می شود و تابلو بسیار زیبایی دارد. برج چیگانگ در نزدیکی این برج قراردارد و منظره این دو برج در کنار هم ، نمادی از سنت و مدرنیسم در گوانجو هستند . در ذیل این برج، ساختمان تلویزیون گوانجو در حال ساخت است که پس از پایان ، یکی از بناهای مدرن و دیدنی شهر خواهد بود.

تور گوانگجو
تور گوانگجو

تپه نیلوفرآبی

تپه نیلوفرآبی، یکی از تپه های بسیار مشهور در دلتای جیحون مروارید به شمار می رود. این تپه در قسمت شرقی حومه شهر Panyu در بیست کیلومتری شهر گوانجو و شصت مایلی هنگ کنگ واقع شده است.
مرکز تفریحی توریستی تپه لبلاب آبی مساحتی بالغ بر ۲٫۵۴ کیلومتر مربع را به خود اختصاص داده است. در این منطقه ۴۸ تپه کوچک سنگ ماسه ای وجود دارد و بلند ترین این تپه ها ۱۰۸ متر ارتفاع دارد.
مرکز تفریحی توریستی تپه لبلاب تاریخی ۲۰۰۰ ساله دارد و بهترین نمونه از سنگفرش های باستانی را می تهیه استعداد در آن یافت.

شهر لوتوس ، در دوره شاهنشاهی Kangki ها ساخته شده است ( ۱۶۴۴-۱۹۱۱) در این منطقه یک علم طلایی از الهه رحمت وجود دارد که در نوع خود در جهان بزرگترین به شمار می رود. این تندیس در سال ۱۹۹۴ با استفاده از ۱۲۰ تن برنز ساخته شد و روی آن با ۱۸۰ تیل طلا پوشش داده شد. این مجسمه بزرگ چیزی مرزها اسنان ۴۱ متر ارتفاع دارد.

تور گوانگجو
تور گوانگجو

 

مرکز تفریحی توریستی تپه لوتوس، ترکیبی از تپه ماهورهای قدیمی و نازک بینی های مدرن را در کنار هم و همزمان به نمایش می گزارد. بازدید از این محل را در برنامه سفر خود حتما جای دهید و از زیبایی منحصر به فرد آن لذت ببرید. اینکه نام این تپه از کجا آمده است در آخر باید گفت بازدید از این مکان زیبا را در تور چین خود قرار دهید و برای اخذ ویزای چین به سفارت چین باید مراجعه کنید.

اغلب جاهای دیدنی گوانجو، شامل اماکن تاریخی-گردشگری می باشد و در کنار تلاطم اقتصادی گوانجو، مسافران تور گونجوا می توانند در آغوش اهای دیدنی گوانجو، آرامش غیر قابل وصفی را تجربه کنند.