خانه / اطلاعات سفر / بازار ها و مراکز خرید پکن
بازار ها و مراکز خرید پکن

بازار ها و مراکز خرید پکن

پکن یکی از معروف ترین شهر های کشور چین است که پتانسیل بسیار بالایی را در زمینه های مختلف تجاری دارد. شاید جمعیت بالای کشور چین و یا شناخته شده بودن این شهر برای مردم جهان از دلایل این امر است و از همین رو می توان گفت که پکن دارای بهترین فرصت برای رقابت های بازاری است. در این پست به آشنایی با بازار ها و مراکز خرید شهر پکن پرداخته ایم و امیدواریم این موضوع برای شما نیز جالب باشد، پس با e-china همراه باشید تا اطلاعات سفر خوبی را در اختیار شما قرار دهیم.

مواردی که در مورد خرید و مراکز خرید باید در نظر داشته باشید:

  • برای خرید در شهر های بزرگ باید بهترین مراکز خرید را بشناسید.
  • به نسبت نوع خرید خود باید مرکز خرید مناسب خود را انتخاب کنید.
  • هزینه ای که برای خرید در نظر دارید را در انتخاب مرکز خرید مناسب خودتان تاثیر بدهید.

بازار ها و مراکز خرید پکن

بازار بزرگ بازسازی شده ی جاده ی ابریشم در پکن

شاید نام جاده ی ابریشم برای آسیایی ها نامی پر آوازه و آشنا باشد که قدمت بسیار بالایی نیز دارد. این جاده که یکی از برترین مسیر های تجاری بود که از ایران گذشته و به چین ختم می شد. شاید دلیل اصلی استفاده از این نام برای یک مجتمع تجاری نیز همین شناخته شده بودن و یک نام تجاری داشتن تاریخی باشد.

بازار بزرگ جاده ی ابریشم یکی از مهم ترین بازار ها و مراکز خرید پکن است که در سال های اخیر بازسازی شده و در مکان بازار قدیمی که به صورت کامل خراب شد، یک مجتمع تجاری ۵ طبقه ای طراحی و پیاده سازی شد و توانست به بازدهی بسیار بالایی در شهر پکن دست پیدا کند.

بازار ها و مراکز خرید پکن

ساعت کاری این مجتمع تجاری از ۹ صبح تا ۹ شب است و رفت و آمد به آن با مترو و اتوبوس های شهری ممکن است که یکی از مهم ترین ویژگی های این مرکز تجاری در شهر پر ترافیکی همچون پکن است.

بازار سنتی صنایع دستی پانجیایوئان پکن

فرهنگ هر کشوری با مواردی همچون صنایع دستی به جهانیان عرضه می شود و همین موضوع باعث شناخت بهتر مواردی در مورد آن کشور می شود. چین هم از این قاعده جدا نیست و کشوری با تاریخ پر فراز و نشیب همچون چین، صنایع دستی بسیار وسیعی را در بازار های خود جای داده است.

بازار صنایع دستی پکن یکی از مواردی است که برای مشاهده ی موارد این چنینی می توانید به آن مراجعه نمایید و در روز های خاصی از هفته، موارد ویژه ای را در ان مشاهده نمایید. یکی از این روز ها اخر هفته ها و تاریخ های تعطیلات است که دست فروشان چینی به بازار پانجیایوئان پکن آمده و مواردی بسیار خاص را برای فروش و تماشای شما قرار می دهند و همین موضوع برای بسیاری از توریست ها جذاب است.

بازار ها و مراکز خرید پکن

شما می توانید در این بازار از جواهرآلات، سرامیک، خوش‌نویسی، لباس‌های محلی، مجسمه‌های بودا، فانوس‌های کاغذی، یادگاری‌هایی از انقلاب فرهنگی، وسایلی به سبک مینگ و کیواینگ، پیپ‌های قدیمی، بافور؛ و جمجمه‌های نقاشی شده‌ی انسان و بسیاری وسایل متنوع دیگر دیدن کنید.دیدن از این بازار را در برنامه تور پکن خود قرار دهید.

خرید ارزان از  مرکز خرید اوت لت یانشا پکن

این مجموعه بسیار بزرگ که دارای سه ساختمان نیز است، یکی از مراکزی است که به طور کلی تخفیفات بسیار زیادی را برای مشتریان خود در نظر دارد و شما می توانید با خرید از این مرکز در هزینه های خودتان صرفه جویی ویژه ای را داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های این مرکز خرید را باید جمع بودن تعداد بسیار زیادی برند که حدود ۶۰۰ برند کوچک و بزرگ جهان هستند دانست. از همین رو با تخفیفاتی که تا ۷۰% نیز می رسند می توانید از کالا های با کیفیت بالا و هزینه ای پایین استفاده کنید و در سه ساختمان A  و B و  c از مجتمع تجاری یانشا استفاده نمایید.

مطلب پیشنهادی

غذاهای رستوران های مختلف چینی

ناحیه ی آنهویی، یکی از بزرگ ترین بلوكات کشور چین است که غذاهای معروفی دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *