خانه / هتل های چین / هتل های شانگهای / بهترین هتل های شانگهای

بهترین هتل های شانگهای

زیباترین هتل های شانگهای جوراجور هستند و با نماهای افزون زیبا و فعالیت ها جوراجور برای عموم مسافران و خدمات خاص برای گردشگران رضایت آن ها را از سفر به این شهر حاضر می کنند. در استمرار به ۸ مورد از هتل های لوکس شانگهای تعریض می کنیم که در سفر خود به این شهر می توانید هتل های دیدنی شانگهای برای جایدهی غلبه کنید در ادامه در مطلب هتل های شانگهای در مورد بهترین هتل های شانگهای بیشتر می گوییم.

هتل The Langham

این هتل، یک هتل امروزه شگفت انگیز در میان هتل های شانگهای است که در محله های قدیم این شهر قرار دارد. این هتل که از زیباترین هتل های شانگهای است، ۳۵۷ اتاق و سوئیت دارد که همگی از سبک های معماری سنتی و دیرینه چینی بهره می گیرند. اتاق های این هتل از سقف تا کف، دارای نما های متجاوز عالی و زیبا هستند. در صورت جایدهی در این هتل به مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ این شهر نیز دسترسی دارید و می توانید از صرف مشروب های گرم این هتل به آدرس عصرانه لذت ببرید. ایضاً می توانید از كاباره های Cachet Al Fresco و یا T’ang Court نیز برای صرف غذا استعمال کنید. این هتل یک كمیسیون بدن سازی ۲۴ ساعته و حوضه و سونا نیز برای تفریح و لذت بردن دارد.

هتل Fairmont Peace

اگر می خواهید در نزدیکی مغازه ها و بوتیك های لوکس جایگیری داشته باشید، Fairmont Peace برگزینی خوبی برای شما خواهد بود. این هتل که از هتل های دیدنی شانگهای بوده، ترکیبی از سنت و نوگرایی می باشد. جشن ها و آداب مد و فشن فقید در این هتل برگزار می شده اند و هنوز هم این هتل مکانی برای برگزاری گونه ها رسوم معشوق می باشد. این هتل دارای رستورانی با غذاهای سنتی چینی می باشد که چشم انداز وصله زینت نیز به شهر شانگهای دارد. فراغت زنده نیز برای مشتریان این بار مهیا شده است. در مغشوش و جمع وجور Fairmont دارای ۲۷۰ اتاق و ۳۹ سوئیت برای مهمانانی است که در آن توقف دارند.

هتل Wanda Reign

هتل Wanda Reign یکی از هتل های لوکس شانگهای برای کسانی است که دوست دارند در محل اقامتشان از پرسپكتیو طبیعی و آرایش آراستگی چون آبشار و رود لذت ببرند. با اتراق در این هتل می توانید با قدم زنی در پیاده روهای زیبای باغ های Yu و غذای كاباره های سنتی این محل لذت ببرید. هتل Wanda Reign یک هتل با ۱۹۳ اتاق لوکس می باشد. در رده بندی های اخیر نیز این هتل به نشانی یک هتل هفت بازیگر نهان می شود. این هتل علاوه براین مکانی برای جلسه های زبدگان کشور چین و شهر شانگهای مناسب می باشد.

هتل Waldorf Astoria

در این هتل علاوه زیبا و پیشرفته، شما ۲۶۰ اتاق لوکس با امکانات خوب خواهید یافت. هم در این هتل، مرکز نسبت ارگانیسم کامل، یک سالن کتابخانه و یک مرکز کسب و کار با تکنولوژی توسعه یافته خواهید یافت. در كافه این هتل هم می توانید غذاهای فرانسوی و هم می توانید غذاهای چینی بخورید. گونه ها مشروب های نازل و گران عصرانه و صبحانه نیز در این كافه در قدرت شما خواهند بود. حمام آبگرم این هتل که یکی از هتل های دیدنی شانگهای است، نیز دارای اتاق های بهی درمان كردن مجهز بوده و علاوه براین حمام مطر نیز در این هتل وجود دارد.

هتل Mandarin Oriental Pudong

Mandarin Oriental Pudong یک هتل شیک در کنار رودخانه Huangpu می باشد. در این هتل ۳۶۲ اتاق و سوئیت وجود دارد. جمعا این هتل ۱۶۰۰ تخت دارد. در كافه های این هتل انواع غذاهای گرم و سرد در طعم های نوع به نوع و همگون و غذاهای کلاسیک فرانسوی و چینی سرو می شوند. نیز کلاس های تحصیلی و طالع بینی چینی نیز در این هتل وجود دارد. این مجموعه دارای ۱۶ سوئیت اسپا از جمله ۲ سوئیت زنانه است. همچنین این هتل دارای یک سالن چای، سالن بدنسازی، مرکز مناسبت پیكره و حمام آبگرم نیز است.

هتل Kerry Hotel Pudong

هتل Kerry Hotel Pudong یکی از زیباترین هتل های شانگهای در کنار پارک این شهر می باشد. این هتل دارای ۵۷۴ اتاق و سوئیت است. ۳۳ سوئیت این هتل در جنبه ها بین ۸۴ تا ۱۶۸ متر قرار دارند که هر کدام دارای اتاق مكان مخصوص به خود هستند. همچنین یک سالن ضیافت بزرگ، امکانات برگزاری کنفرانس و سه غذاخوری در این هتل وجود دارد. دسترسی به این هتل از طریق خطوط مترو و حمل و نقل اشتراكی از دسته شانگهای علاوه آسان می باشد. در این هتل یک مرکز سازگاری پیكره ۲۴ ساعته، جکوزی در فضای باز، بسکتبال در فضای باز، زمین تنیس، استودیوهای ورزش و اتاق های آموزشی، اتاق بخار، حوضچه شنا، سونا و آبگرم نیز وجود دارد.

 

اگر به پشت یک اقامتگاه لوکس در شانگهای می گردید، این هتل یکی از هتل های لوکس شانگهای برای شما است. این هتل در تاپ :صفت عالی نقطه شهر قرار دارد و دارای چهار رستوران، سه بار، استخر، سالن بدنسازی و آبگرم است. این هتل دارای یک مطعم بوفه از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ و نیم می باشد. همچنین می توانید از خدمت گزاران این هتل بخواهید که صبحانه را در اتاق به شما بدهند. نیز این هتل دارای كارها خدمت گزاری ها حمل و نقل مختص از باند های بین المللی و درون شهر نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *