خانه / جاهای دیدنی چین / جاهای دیدنی شنزن / هر آنچه که باید در مورد دره شادی در شنزن بدانید
هر آنچه که باید در مورد دره شادی در شنزن بدانید

هر آنچه که باید در مورد دره شادی در شنزن بدانید

دره شادی شنزن| Happy Valley Shenzhen   یکی از مراکز تفریحی در شهر شنزن است. این دره با بازی های مفرح و مهیجی که دارد گردشگران زاید را به سمت خود جذب می کند. ایضاً این پارک جعلی گزینه ی انتخابی اغلب گردشگرانی است که با تور به چین می روند، اشخاص با رفتن به این پارک میتوانند ساعاتی خوش و عالی را در کنار اقوام و طایفه به ارمغان می آورید. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی شنزن در مورد هر آنچه که باید در مورد دره شادی در شنزن بدانید بیشتر می گوییم.

هر آنچه که باید در مورد دره شادی در شنزن بدانید

اطلاعات در مورد دره شادی در شنزن

وسعت دره شادی در شنزن حدود ۳۵۰ هزار متر مربع می باشد که جزء بزرگترین و مدرن ترین پارک های چین قلمداد می شود قرار گرفتن ادوات بازی  نفس گیر و پر هیجان سبب شده تا بازدیدکنندگان این پارک باز هم قصد آمدن به شنزن برای رفتن به دره شادی را بکنند.  بیش از ۱۰۰ بازی دغدغه انگیز با در نظر گرفتن گروه های سنی یكسان در این پارک قرار رنجیده است. حتی بزرگسالان هم از آمدن به این پارک خسته نمی شوند زیرا برای آنان هم تمهیداتی در نظر محزون شده است. افزون بر اسباب بازی در گوشه کنار دره شادی در شنزن در طول روز نشان دادن های مختلفی با بخش ها آکروباتیک ، سحر و ورزش های مهیج اجرا می گردد.

بازی های مهیج در دره شادی شنزن

هنگام ورود به دره شادی ازلی چیزی که نظاره می کنید عرصه اسپانیایی هست که اخطاریه از جنگ های مدیترانه ای اسپانیا و دست آوردهایش می باشد. با کمی پیاده روی از این قسمت عبور می کنید و به جنوبی ترین قسمت پارک می رسید که شهر کارتونی نام دارد. در هر قسمت این بخش ادبیات هایی با موضوع های اسطوره گفته می شود و همچنین هر روز تئاترهایی با فیلم های کارتونی پخش می شود. عمار بزرگ شاه برای کودکان خانه ای رویایی لحاظ می شود. که می توان گفت جذاب ترین قسمت شهر کارتونی است. در شرق شهر کارتونی می توانید شاهد واقعه طلبی های دیگری بشوید، كامل بلوز ركابی بازی در این شات فضایی است که شما را تا ۶۰ متر بالای زمین و پس از گذر ۲ ثانیه شما را با سرعت به سمت زمین قاعده اصل می آورد.

هر آنچه که باید در مورد دره شادی در شنزن بدانید

در بقا گشت و گذار شما می توانید شاهد شهر معدن طلا در این جلب ی گردشگری در شهر شنزن بشوید. این بخش بر اساس یک معدن طلا فرضی آفریده شده است. پس از گذر از این بخش وارد جنگل های زیبا و راز آلود دره شادی می شوید. اگر کمی اهل عارضه جویی باشید در ابتدای امر که وارد این پارک می شوید به این قسمت می روید. در پشت جنگل های دره شادی تصویری از  کوه ها، غارها، آبشارها، خرس ها و دیگر ستوران و آدمیان وجود دارد مسلماً این را باید ذکر کنیم که همگی جانواران گفته شده غیر واقعی هستند اما تصویرشان هم جنگل را ترسناک کرده است. در صبح حیواناتی اخت مارمولک، کروکدیل و طوطی قابل بینایی دیدار است و زمانی که هوا کمی تاریک می شود جهت ترسناک شدن جنگل از بهیمه ها وحشی قابل نشان دادن هستند.

در این پارک جعلی شما می توانید هر چیزی که باعث سرگرمیتان بشود را مشاهده کنید. پس از گذر از جنگل ها شما وارد قسمتی از پارک که ساحل آفتابی است می شوید در این قسمت ارائه های مختلفی توسط بازیگران با آزمایش اجرا می شوند. ورزش های ساحلی در این قسمت از پارک طرفداران زیادی دارد. و همچنین به شما قدرت مطلوبی می دهد.خلیج متلاطم موج خیز ناراحتی انگیزترین بخش دره شادی است.

در این بخش دریای چین با قسمتی برای مستمر با بازی های مهیج و ترسناک ولی است. یکی دیگر از بخش های جالب پارک برکه و پارک آبی مایا است که بر اساس فرهنگ راز آلود مایا ها و تخته سیاه انگش تنما های آبی برای نشان دادن دنیای كهن به مردم است. در این مكان میتوانید رسم های شهروندی مایا ها و حس تعیش های اولیه که حالا دیگر به دست ذهول سپرده شده اند را آزمون کنید. همه ساختن اساس ها و مجسمه های این بخش به سبک معماری مایا ها درست شده است.

هر آنچه که باید در مورد دره شادی در شنزن بدانید

ساعت کاری و بلیط دره شادی در شنزن

برای رفتن به دره شادی می توانید در روزهای عادی هفته از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۱ و در روزهای خاص  از ۹ تا ۲۱ به این پارک تفریحی بازگشت کنید و ساعات خوشی را سپری بنمایید. قیمت بلیط برای بزرگسالان زیر ۶۵ سال و کودکان با قد بیش از ۱۵۰ سانتی متر ۲۳۰ یوان می باشد و برای بزرگسالان ۶۵-۶۹ سال و کودکانی که قد آنها کمتر از ۱۵۰ سانتی متر است ۱۲۰ یوان تخمین می گردد. حتما رفتن به دره شادی را در زمانی که می خواهید با تور به شنزن بروید در دستور كار خوب قرار دهید.

مطلب پیشنهادی

دنیای مینسک شنزن

دنیای مینسک شنزن

دنیای مینسک شنزن (Minsk Word) یکی از باارزش ترین جاهای دیدنی چین می باشد که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *