خانه / اطلاعات سفر / کشور چین چگونه با آلودگی هوا مقابله می کند
کشور چین چگونه با آلودگی هوا مقابله می کند

کشور چین چگونه با آلودگی هوا مقابله می کند

با تقویت قرض هوا در محال شمالی چین که مشاغل این کشور را مجبور به کاهش كاربرد زغال سنگ کرده است، این کشور به فکر كاربرد از قدرت بذر ای به نشانی گوهر نوسازی پذیر تشكیل گرما در فصل شتا است. ولی این گزینه، وهم هایی درمورد اطمینان آن بر مصونیت و خطر اشتراكی ایجاد کرده است باآنكه حامیان این طرح این طور تاثیراتی را اندک می دانند. در ادامه در اطلاعات سفر در مورد کشور چین چگونه با آلودگی هوا مقابله می کند بیشتر می گوییم.

کشور چین چگونه با آلودگی هوا مقابله می کند

سازمان ملی توان اتمی چین (سی ان ان سی) آزمایشی ظفر آمیز را به مدت ۱۶۸ دهر در پکن با كاربرد از یک رئاکتور تخم ای کوچک به نام «یانلونگ» که صرفا از باب ابداع گرما در نظر محزون شده بود، اجرا داد.

با تكثیر و كاهش مشکلات ساکنان ناحیه ها شمالی چین به علت کمبود گاز و بی پایان بی پروایی كردن امکان استعمال از ذغال سنگ، تنسیق ملی كارمایه حال اتمی چین گزینه پیامد را مورد بحث موردتوجه طرح شده کرد به طوری که به ازای ایجاد هر ۴۰۰ مگاوات برق هسته ای می تمهید توان بعد طبیعت فقر برای گرم کردن بندها ۲۰۰ عندلیب منزل ساختمان را در ناحیه ها بیابان گرد و شهرنشین آراسته کرد.

این پروژه از یک رئاکتور غرقه ور در یک منبع آب به معیار یک استخر المپیک تشکیل می شود و بابت ساختن آن به ثنایا یک و نیم میلیارد یوان (۲۲۶٫۷ میلیون دلار) مایه گذاری نیازمندی است و پیدایش آن نیز بیش از سه سال طول نمی کشد. هرچند استفاده از رئاکتورهای دانه ای نوین آئینی عرفی حیث ایجاد هرم پرتو در روسیه و شرق فرنگ متداول است ولی پکن قصد دارد اولین کشوری شمیم که رئاکتورهای خستو ای کوچکی را صرفا حیث ابداع تف می سازد.

کشور چین چگونه با آلودگی هوا مقابله می کند

چنگ هوی پینگ، عضو کمیته فنی در موسسه ملی كارمایه حال اتمی چین گفت استعمال شهرهای شمالی چین از نظام سامانه های گرمایشی مرکزی، این چنین الگویی را به راه حلی مرام آل تغییر می کند.سازمان ملی انرژی اتمی چین اعتراف کرد فناوری چگونگی استعمال در این مقتدا علت می شود میزان حاجت این رئاکتورها به مخارج شکافت پذیر مساوی فقط دو درصد نفقه شکافت پذیر بعد طبیعت لزوم در رئاکتورهای كهن و مدرن تولید برق ریح ولی قبولاندن این طرح به ساکنان محلی، مانعی در متساوی اجرای این برنامه قلمداد می شود.

مطلب پیشنهادی

غذاهای رستوران های مختلف چینی

ناحیه ی آنهویی، یکی از بزرگ ترین بلوكات کشور چین است که غذاهای معروفی دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *