خانه / اطلاعات سفر / نحوه تشخیص مردم چینی از دیگر کشورهای آسیای شرقی
نحوه تشخیص مردم چینی از دیگر کشورهای آسیای شرقی

نحوه تشخیص مردم چینی از دیگر کشورهای آسیای شرقی

بیایید با سخت ترین راه برای امتیاز کره ای، چینی و ژاپنی شروع کنیم: چهره. بله، مسلما می تواند تفوق چهره آن ها، حتی برای هم جوار های آسیایی به یک چالش بزرگ تبدل شود. بسیاری از مردم دیگر نقاط جهان با طبیعت های چهره چینی ها آشنا هستند و در واقع، اغلب ژاپنی ها و کره ای ها را به آدرس یک چینی خطیئه می گیرند. اما بیایید سعی کنیم این سه را از هم تشخیص دهیم و ببینیم که مردم این سه کشور سوا که چهره های شبیه به هم دارند، چه خصلت خاصی آن ها را از هم مبرز می کند. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به چین در مورد نحوه تشخیص مردم چینی از دیگر کشورهای آسیای شرقی بیشتر صحبت می کنیم.

نحوه تشخیص مردم چینی از دیگر کشورهای آسیای شرقی

زمانی که صبحت از چین می شود، جغرافیای آن نقش مهمی ایفا می کند. چینی های شمالی معمولا پوست رنگ پریده تر، چهره های مربعی با چشم و بینی های کوچک دارند. از سوی دیگر، چینی ها در جنوب، دارای پوست تیره تر، چشمان و چهره های گرد و بینی پهن تر می باشند.

طبق تحقیقات، اکثر مردم ژاپن ساختار چهره بیضی شکل یا کشیده تری نسبت به دو ملیت دیگر دارند. آن ها بازهم دارای گونه های دامنه تر هستند و اگر نگاهی دقیق تر به ژاپنی ها داشته باشید، آنها چشم های عظما و بینی بزرگ تری دارند.

احتمالا ساده ترین ملیت برای تشخیص، کره ای ها هستند. حتی بدون جراحی های پلاستیکی (که روند محبوبی در این کشور است)، اکثر کره ای ها پوست بسیار صافی دارند. آن ها علاوه براین دارای چشم های کوچکتر، بینی های کوچک اما بلند هستند و دارای گونه های بالاتری هستند. ساختار چهره آنها نیز متمرکز است و به آنها ظاهر «جوانی» را می دهد که آداب دانی مورد نظر آن‌ها است.

فرهنگ

برای تشخیص کره ای، چینی و ژاپنی می توان به ادب آن ها هم رجوع کرد. چین یکی از دیرینه ترین فرهیختگی های جهان را دارد. مردم چینی نامدار به این هستند که در طول وقایع خدای نامه بارها و مكرر از کشور خود برابر مهاجمان دفاع کرده اند که البته همین تهاجمات نیز کمی بخش های نوع به نوع و همگون چین را از هم ناآشنا دگرگون کرده است، به گونه ای که فرهیختگی و آداب و رسوم آن ها از جایی به جای دیگر فرق می کند. با این حال، چیزی که آن ها اشتراک دارند، تأثیر سیرالملوك سابقه زمان مجتهد کشور بر سنت های آن هاست. مردم چینی به سنت ها حرمت می گذارند و جیش هر عضو خویشان می دانند که برای نام مربوط به خانواده آن ها ارزش آفرینی کند.

نحوه تشخیص مردم چینی از دیگر کشورهای آسیای شرقی

ژاپن، زمین خور و خانه الهه های انیمه، یکی از جالب ترین نزاكت ها را در آسیا دارد. با وجود اندازه نسبتا کوچک آن در برابری با سایر کشورها، این کشور یکی از قدرت های بزرگ و دارای یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است. البته این اقتصاد، توسط كسان علاوه وطن پرستی که به خاطر نظم و انضباط، بهره وری و وسع استعداد نشان دادن محصولات با کیفیت بالا نامدار هستند، حمایت می شود. مردم ژاپن بسیار سخت کار می کنند و ایضاً به سنت هایشان عزت متجاوز مازاد یدكی می گذارند.

هنگامی که شما به کره فکر می کنید احتمالا جنگ غم انگیزی در ذهنتان جلوه گر می شود که شمال و جنوب را جدا کرد. با این حال، دستور دهید بر کره جنوبی تمرکز کنیم زیرا آنها برای جهان بیرونی اغلب قابل رویت هستند. کره جنوبی موفق شد تا بعد از جنگی که آن را بایر :اسم كویر کرد، در طول چند دهه خود را به یک کشور اضافه رفاه و خرابی مفقود ضال دگرگونی کند که به خاطر وسع استعداد کره ای ها در ابداع انشا است.

زن و کودک ژاپنی

زبان های غزارت در چین به خاطر وسعت زیاد آن وجود دارد که حكماً همه آن ها در زیر مجموعه زبان چینی قرار می گیرند. گویش پکن ماندارین به آدرس زبان رسمی چین و تایوان قلمداد می شود، اما کانتونی نیز در هنگ کنگ، ماکائو و دیگر جوامع در خارج از کشور صحبت می شود.

زبان مردم ژاپن، ژاپنی است و استعمال از عناوین تجلیلی بخشی از فرهیختگی آنها است. شما حتی نمی توانید همکار خود را با نام کوچک بدون كاربرد از عناوین كم بها صدا کنید و تنها نزدیک ترین اشخاص می توانند نام یک شخص بدون را هیچ گونه عناوین تجلیلی بگویند. صدا کردن اشخاص بدون عناوین در بین مردم ژاپنی نشان دهنده اخلاص بیش از حد است.

نحوه تشخیص مردم چینی از دیگر کشورهای آسیای شرقی

به غرض امتیاز کره ای، چینی و ژاپنی می توان به سبک آن ها نیز نگاه کرد. چینی ها به ویژه خانم هایشان، سبکی را برگزینی می کنند که نشان دهنده ثروت باشد. در سبک ها مهم نیست که چیزی چقدر بزرگ یا برجسته باشد، بلکه باید به مقدار کافی گران باشد. بنابراین، مردم چیزهای زرق و برق دار می پوشند و اکثرا از جواهر تابان مصرف می کنند.

سبک ژاپنی ها یا سنتی یا مدرنیته است. برخی از آن ها دوست دارند که لباس های ساده تری استفاده کنند، در حالکه باقی برتری می دهند طوری لباس بپوشند که شبیه حیثیت های انیمه شوند. پس اگر شخصی را دیدید که شبیه شخصیتی لباس صریح تعجب نکنید، چرا که در این کشور، او با این لباس یار و برجسته می شود.

در آخر به سراغ سبک کره ای ها می رویم و می توان این کشور را یکی از شیک ترین کشورها دانست. آن ها عاشق نقشه كشی های عالی هستند و نیز علاقمند به مد روز و لباس های برندهای نامی و بی نام می باشند. حتی اگر به فیلم های کره ای به روز نگاه کنیم، ترکیب رنگ ها روشن و ترکیبات خاص در آن ها دیده می شود. در نظر داشته باشید که همه مواردی که در بالا به طور کلی گفته شده است و نمی توان آن ها را به همه مردم مختصه داد.

مطلب پیشنهادی

غذاهای رستوران های مختلف چینی

ناحیه ی آنهویی، یکی از بزرگ ترین بلوكات کشور چین است که غذاهای معروفی دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *