خانه / اطلاعات سفر / آشنایی با شرکت هواپیمایی چین جنوبی
آشنایی با شرکت هواپیمایی چین جنوبی

آشنایی با شرکت هواپیمایی چین جنوبی

یکی از باعرضه ترین شرکت ها و ناوگان های هواپیمایی در قاره ی آسیا، در کشور چین واقع شده است. این ایر لاین به تمامی قاره های جهان صعود دارد  متجاوز فعال و فراخ است. نام این ایرلاین اسمی و بزرگ، هواپیمایی چین جنوبی(中国南方航空公司) نام دارد. معاشر باشید تا به اتفاق هم به شناساندن و ملاحظه شرکت هواپیمایی چین جنوبی بپردازیم. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به چین در مورد آشنایی با شرکت هواپیمایی چین جنوبی  بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با شرکت هواپیمایی چین جنوبی

راهنمای اخذ ویزای این کشور

شرکت هواپیمایی چاینا ساترن در اول ژوئیه ی سال ۱۹۸۸ در پی بهبود و بازسازی رتق وفتق هواپیمایی چین و چند شرکت هواپیمایی دیگر پیدایش شد. این ایر لاین یکی از بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی و دارای یکی از مجهز ترین ناوگان های جهان است. با ثبت رکورد های بالای جا به جایی مسافران در سال های بلندقامت چاینا ساترن توانسته است تا بزرگ ترین شرکت سماوی آسیایی و سوم در جهان باشد. ششمین ایرلاین بزرگ جهان بودن، جایگاهی نیست که به سهولت برای این ایرلاین به وجود آمده باشد.

در حال حضر چین جنوبی دارای بیش از ۷۰۰ فروند هواپیمای گوناگون است. در حال حاضر بیش از ۲۰۰ مقصد در پلید جهان و بین ۵ قاره را شرکت هواپیمایی جنوب چین پوشش هوایی، هم از نوع مسافری و هم از نظر باربری قرار داده است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر گوانگ ژو کشور چین قرار دارد. باند هایی که قطب اصلی و مرکزی چاینا ساترن ایرلاین هستند، عبارتند از: جوخه بین المللی گوآگ ژو و جماعت بین المللی اورومچی دیووپو.

آشنایی با شرکت هواپیمایی چین جنوبی

مهمانداران هواپیمایی چین جنوبی

در حال حاضر سهام چاینا ساترن در ۳ رسته بزرگ بورس جهان یعنی؛ رسته بورس نیویورک، بورس شانگهای و بورس اوراق كم بها هنگ کنگ سودا می شود. جالب است بدانید که این شرکت لحظه به دولت چین است اما شرکت های خارجی هم دستور ی نفوذ گذاری در این شرکت را دارند. طبق آماری که درباره ی جهد های این شرکت انتشار شده است، در سال ۲۰۱۴ بیش از ۱۰۰ هزارهزار دالان را در تماماً جهان، چاینا ساترن جا به جا کرده است. با این معیار جا به جایی راهرو بی شک این ایر لاین جزء اركان صنعت فلكی هوازی دل كنده عاشق بیهوده جهان و قاره ی آسیا به حساب می آید.  این شرکت در طول روز بیش از ۲۰۰۰ اوج گیری به اکثر نقاط یكسان در جهان و کشور دارد.

چاینا ساترن برای ۳ سال پیاپی، در ورقه شناسایی رای سیاهه ۵۰ شرکت برتر با تمكین چینی در مجله ی گمنام فورچن آشنا كردن شده است. یکی از مقصد های این شرکت هواپیمایی، ایران زمین است. تنها شهری که این هواپیمایی در فارس عوعو در آن تصعید دارد تهران و دسته امام خمینی است.

آشنایی با شرکت هواپیمایی چین جنوبی

آشنایی با شرکت هواپیمایی چین جنوبی

از جمله مقصد های این ایر لاین می توان به کشورهای فرانسه، ایتالیا، هلند، گرجستان، آذربایجان، استرالیا، کره جنوبی فویتنام، هند، ژاپن، مالدیو، سنگاپور، ازبکستان، هنگ کنگ، کنیا، کانادا، امارات متحده، عربستان، … و فراوانی از کشور های دیگر هستند. در حال حاضر این ایرلاین، ۱۲۷ مقصد داخلی در چین را نیز تقویت می کند. یکی از حادثه هایی که برای این شرکت هواپیمایی به وجود آمد در سال ۱۹۹۷ بود که به دلیل بدی آب و هوا به وقوع پیوست. با وجود تلاش های دو هوانورد برای کنترل هواپیما، واقعه ی صولت پیش آمد و در اولاد ۳۵ نفر از سرنشینان این هواپیما کشته شدند.

مطلب پیشنهادی

نحوه تشخیص مردم چینی از دیگر کشورهای آسیای شرقی

نحوه تشخیص مردم چینی از دیگر کشورهای آسیای شرقی

بیایید با سخت ترین راه برای امتیاز کره ای، چینی و ژاپنی شروع کنیم: چهره. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *