خانه / جاهای دیدنی چین / بانجی جامپینگ در برج ماکائو چین
بانجی در برج ماکائو چین
بانجی در برج ماکائو چین

بانجی جامپینگ در برج ماکائو چین

برج ماکائو (Macau Tower) یکی از جاهای دیدنی چین می باشد که دارای ۳۳۸ متر ارتفاع می باشد که در کتاب گینسین به عنوان مرتفع ترین مکان دنیا برای پرش ثبت شده است. پرش از سکو حدود ۶ ثانیه طول می کشد که از بالای این سکو پرش در برج ماکائو،ساختمان های کوچک و بزرگ دیده می شود. این سکو در ارتفاع ۲۳۳ متری از زمین قرار دارد و بلندترین بانجی جامپینگ دنیا برای گردشگران تور چین به شمار می آید که امروزه بانجی در برج ماکائو چین یک مکان معروف و پر هیجانی محسوب می شود.

بانجی در برج ماکائو چین
بانجی در برج ماکائو چین

گردشگران با استفاده از یک سیستم کابلی کنترل شده، قبل از اینکه به آرامی بر روی یک کیسه ی هوا فرود بیایند چند بار در هوا بالا و پایین خواهند رفت و هزینه ی این پرش ۳۱۹ دلار می شود که برای محافظت از جان گردشگران، تی شرت مخصوص، گواهی نامه و یک کارت عضویت به آنها دهده می شود .برای این پرش خطرناک کابل های ویژه ای طراحی شده است زیرا فردی که می خواهد این پرش را انجام دهد باید صاف به پایین برود و با ساختمان برخورد نکند.

بانجی در برج ماکائو
بانجی در برج ماکائو

ارتفاعی که گردشگران ،خود را از بالای آن خود را به پایین پرت می کنند،حدود ۷۵ طبقه می باشد و هیجان آن در این است که با سرعت باورنکردنی و فریادهای طولانی یک به یک طبقه های این برج را رو به پایین طی می کنید و به طبقه همکف می رسید. برای وحشت و هیجان بیشتر می توانید این کار را در تاریکی شب انجام دهید تا کمتر ترس و وحشت را حس کنید پیشنهاد ما به شما این است که حتما در این پرش هیجان انگیز شرکت کنید . لذا در صوره سفر به چین حتما بانجی جامپینگ در برج ماکائو چین را نیز امتحان کنید.

برج ماکائو مرکز سرگرمی
برج ماکائو مرکز سرگرمی
بانجی در برج ماکائو چین
بانجی در برج ماکائو چین

مطلب پیشنهادی

آشنایی با بهترین روستاهای چین

همانند کشورمان ایران در نکات سفر به روستاهای چین رغبت سرویس های سالم تمیز و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *