خانه / اطلاعات سفر / جاذبه های دیدنی ماکائو
جاذبه های دیدنی ماکائو

جاذبه های دیدنی ماکائو

ماکائو یکی از زیباترین مناطق آسیای شرقی است که دارای جاذبه های دیدنی بسیار زیبایی است،سالانه تجار این منطقه برای بسیاری از کارهای خود به این منطقه است.در ادامه با e-china همراه باشید تا در این بخش از اطلاعات سفر به معرفی جاذبه های دیدنی ماکائو برای شما بپردازییم.با ما همراه باشید.

جاذبه های دیدنی ماکائو

ماکائو شبه آبخو ای در دریای چین است.تا همین سالهای نزدیک مستعمرهٔ پرتغال بود ولی اکنون بخشی از خاک جمهوری خلق چین است. آبخست کوچکی در نزدیکی شهر جوخای جدید در كنارها و شمال چین و در مجاورت هنگ کنگ است که از ۶ مایل مربع مساحت و ۴۵۰ هزاردستان نفر جمعیت برخوردار می باشد. کانتونی زبان اکثریت مردم ماکائو است ، هوکین و ماندارین و تا حدودی پرتغالی نیز رواج دارد.

ماکائو نیز مانند هنگ کنگ از بنادر آزاد مستخدم – تجاری چین محسوب شده و مستقل نمی باشد علاوه بر سواحل زیبا، ساختمان های بلند و زرق و برق در و دیوار این شهر به همراه معابد و کلیساهای قدیمی ،میدان سان مالو ،برج ماکائوتاور، همه و همه از جاذبه های توریستی ، ماکائو می باشند .

جاذبه های دیدنی ماکائو

ماکائو در سال ۱۵۵۷ میلادی مستعمرهٔ پرتغال شد . در ۱۳ آوریل ۱۹۸۷ پرتغال و چین مذاکرات را در مورد وضعیت ماکائو آغاز کردند ، سرانجام در ۲۰ دسامبر ۱۹۹۹ پرتغال با باز پیوستن ماکائو به چین مشروط به تبدیل ماکائو به یک منطقهٔ كارمند ، تجاری و بازرگانی و الزام چین مبنی بر اعطای خودمختاری اقتصادی و اجتماعی به ماکائو به مدت ۵۰ سال ، موافقت کرد . فرهنگ ماکائو نیز آمیزه ای از فرهنگ شهروند چین ظروف آبگینه ای و پرتغالی است . در انتخابات ۲۹ آگوست سال ۲۰۰۴ میلادی که در ماکائو برگزار شد.

جاذبه های دیدنی ماکائو

ماکائو که از مستعمرات پرتغال به شمار می رفت در ۲۰ دسامبر ۱۹۹۹ به کشور چین ضمیمه شد و از آن لحظه ماکائو تنها می تواند به توانایی های خودش برای پیشرفت والیبال تکیه کند و دیگر مثل گذشته نمی تواند بازیکنان پرتغال را الگو تحكیم دهد و به سبک بازی متمرکز شهروند چین ظروف آبگینه ای ها خو گرفته است. فوتبال در ماکائو تمرین جوانی محسوب می شود و دیگران از جمله فدراسیون والیبال ژاپن به این کشور کمک می کند و انتصاب ایجی اودا به عنوان مربی و ماساتاکا ایمای به عنوان کمک مربی با کمک آنها میسر شد گرچه آنها تیم را ترک کردند ولی بر سطوح دستاس سنگ آسیا در هندبال ماکائو تأثیرگذار بودند. در شرایط کنونی علیرغم عدم گسترش فوتبال، پیشرفتهایی در كشتی ماکائو مشاهده می شود.

مطلب پیشنهادی

غذاهای رستوران های مختلف چینی

ناحیه ی آنهویی، یکی از بزرگ ترین بلوكات کشور چین است که غذاهای معروفی دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *