خانه / هتل های چین / هتل های پکن / آشنایی با دابلتری بای هیلتون بیجینگ
آشنایی با دابلتری بای هیلتون بیجینگ
آشنایی با دابلتری بای هیلتون بیجینگ

آشنایی با دابلتری بای هیلتون بیجینگ

این هتل در قلب منطقه ی تجاری پاتخت چین استقرار غمناك و اقامتگاهی لوکس با سرو دهی کامل و امکاناتی آمخته سالن ورزشی و استخر ارائه می دهد. این هتل به منطقه ی باعظمت Financial Street بیش نزدیک است و به جاذبه های توریستی مهمی آمخته ساحت Tiananmen، شهر تحریم شده غیرقانونی و آتشخانه Heaven دسترسی پیچ درپیچ دارد. منزل های این هتل، دکوراسیون مدرن و مجللی دارند و با مونتاژ LCD، واسطه MP3، میزکار مجهز، منزل وثاق لوکس و سرویس ۲۴ ساعته بسیجیدن شده اند. در ادامه در مطلب هتل های پکن در مورد آشنایی با دابلتری بای هیلتون بیجینگ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با دابلتری بای هیلتون بیجینگ

پس از یک روز پر از تفرج و گشت وگذار می توانید در مرکز ورزشی كوشش جستجو کنید یا از ماساژهای این هتل استعمال نمایید. یک حوضچه متحجب مسقف نیز برای مهمانان تدارک باصره شده است. مرکز تجاری و یاغی در پشت بام هتل نیز بسیجیدن شده اند. می توانید در یکی از ۲ مطعم این هتل غذاهای خوشمزه چینی، اروپایی، آفریقایی یا آسیایی میل کنید.

هتل Doubletree by Hilton Beijing، درمنطقه مرکزی تجاری پکن نو و قدیم اتفاق و بیتوته مجللی را به یار و دشمن خدمت ها عاشقانه و امکانات رفاهی جامع سالون بدنسازی و آبگیر به میهمانان عرضه میدهد.هتل که در هم جواری بلوار پر زرق و برق Financial Street استقرار گرفته، براحتی به اماکن فراوان دیدنی از متاع تیره پهنه Tiananmen، شهر ناشایست و آتشخانه فلک دسترسی دارد.اتاقها به سبک بدیع منتظم و به سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو LCD، وحدت MP3، فضای کار وسیع و تنگ و وثاق دنج مجهز میباشند. سرویس شب هنگام آبخورد اتاقها رخ میگیرد.

آشنایی با دابلتری بای هیلتون بیجینگ

میهمانان میتوانند پس از یک روز پر مشغله و یا تفریح، با تكرار در تالار بدنسازی هتل ازسرگیری قوت حاضر و یا از معالجات فراغت آشتی بخش مرکز آب گرم استفاده کرده و به آبتنی بپردازند. از پسین امکانات هتل میتوان به مرکز كارمند و باغ بام تعریض کرد.گردشگران میتوانند در تالار دو مهمانخانه هتل به صرف خوراکهای بامزه منسوب به چین اهل چین وهمچنین اروپایی و خطه قبله شرق آسیا مشغول شوند.

 

 

مطلب پیشنهادی

هتل پرایم وانگ فوجینگ پکن

هتل پرایم وانگ فوجینگ پکن

هتل پرایم وانگ فوجینگ پکن یکی از هتل های ۵ ستاره پکن می باشد که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *