دنیای مینسک شنزن
دنیای مینسک شنزن

دنیای مینسک شنزن

دنیای مینسک شنزن (Minsk Word) یکی از باارزش ترین جاهای دیدنی چین می باشد که در ساحل Sha Tav Kok و در سال ۱۹۷۲ ساخته شده است .این مجموعه دنیای مینسک یک مرکز علمی ملی و  یک پایگاه تحصیلی درزمینه علوم نظامی می باشد که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور چین به این مکان رفته و از این تجهیزات را از نزدیک دیدن می کنند.

پارک دنیای مینسک
پارک دنیای مینسک

مرکز دنیای مینسک شامل دو بخش مجزای دیدنی: تجهیزات ناو هواپیما بر مینسک ( که در دریا قرار دارد) و میدان مینسک ( که در خشکی قرار دارد)،است که این دو بخش به وسیله یک پل نظامی با حدود۱۰ مترعرض و۹۰ متر طول به یکدیگر وصل هستند که گردشگران توسط این پل می توانند از این دوبخش مجزا دیدن کنند.

دنیای مینسک شنزن
دنیای مینسک شنزن

بعد از جنگ سرد،این مرکز بی استفاده ماند و بعدها در سالهای ۱۹۹۳ به کشور کره فروختند ولی شرکت مینسک برای راه اندازی یک پارک با جذابیت نظامی برای توریست های تور شنزن، در ماه جون سال ۱۹۹۸، ناوگان مینسک را خریداری کرد و دوباره به ساخت آن پرداختند و باعث شد این مجموعه تفریحی موضوعی از حالت انزوا در آمده و به صورتی عمومی مورد استفاده قرارگیرد. به گونه ای که برای انواع مصارف علمی و تحصیلی در رابطه با دفاع ملی مورد استفاده قرار گرفت و امروزه گردشگران زیادی مشتاق هستند که به این مکان بروند و از نزدیک از این پارک دیدن کنند پس توصیه می کنیم که شما هم حتما به این پارک زیبا بروید.

دنیای مینسک
دنیای مینسک

Minsk Word (4)

 

مطلب پیشنهادی

دریاچه عسل شنزن

دریاچه عسل شنزن

دریاچه عسل شنزن (Honey Lake) یکی از جاهای دنج شهر شنزن می باشد که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *