خانه / اطلاعات سفر / هزینه های احتمالی برای سفر به چین
هزینه های احتمالی برای سفر به چین

هزینه های احتمالی برای سفر به چین

چین یکی از زیباترین کشورهایی است که به راحتی می توانید با هزینه بسیار کمی به این کشور زیبا سفر کنید و از زیبایی های آن با خبر شوید. واحد پول کشور چین، یوان (CNY) است. فرق میان یوان و رنمینبی نظیر فرق حقیقت امر پوند و استرلینگ است. پوند (به جای یوان) یکای شمار استقصا و استرلینگ (به جای رنمینبی) ارز وهمی و تصدیقی است. یوان بازهم در تعبیر محاوره‌ای کوای (  به معنای خرده) نیز نامیده می‌شود. یک یوان از ده جیائو  (یا مائو – به معنای پَر) و هر جیائو از   ۱۰فن تشکیل مفقود ضال است.نماد یوان ()  همچنین به خاطر اشاره به پول‌های کره جنوبی و ژاپن نیز به کار می‌رود. سندیت استحقاق هر یوآن چین ثغور ۵۵۰ ده قران است و ۶٫۴۶ دلار آمریکاست. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد هزینه های احتمالی برای سفر به چین  بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هزینه های احتمالی برای سفر به چین

تور چین حیث آبسالان ۹۵، با تصعید ایران ایر از تهران به روی هفت شب جایگیری از باارزش مرزها اسنان سه میلیون و ۴۰۰ شب خوان ده ریال اوان می‌شود و تا  پنج هزارهزار و ۹۰۰ هزار تومن دوام دارد. بلیت اوج گیری واق واق ایر تهران-پکن، یک هزارهزار و ۶۵۰ بلبل تومان است.بازدیـــد از یکـــی از بـــزرگ‌ترین شگفتـــی‌های باستان‌شناسی جهان، پای پوش سربازان تاراکوتا از جملـــه تجربه‌های تودل برو در سفر به شیان چین است. می توانید با مسافر(خودرو به سمت پاچپله حرکت کنید و بعد از طی تقریبا یک وقت جهان راه به گیوه برسید. هزینه كاپیتان حدودا نفری  هشت یوان میشود و ورودیه موزه هم همین سندیت استحقاق است.

در بشره سفر با ویزای تیمی فرو كردن و اخراج و برون رفت سركشی از کشور چین و مسافرت‌ها باید به‌صورت گروهی اعمال شود و حتی برای تحویل بار به هواپیما و دریافت کارت بلندپروازی نیز باید كامل گروه تامین شوند، ازاین رو هر رویه بی نظمی که از یکی از اعضای پیرو سر بزند، به خاطر همه مشکل به بود خواهد آمد.بلیت قطارها به دو رخ هاردبد (hard bed) و سافت‌بد (Soft bed) نشان دادن می‌شوند. اگر از پکن به هدف پرتاب شیان پته آماده کنید باید مبلغی ثغور ۲۸۰ یوان درخصوص یک تخت در کوپه شش نفره هاردبد بپردازید و اگر مثلا بلیط را بخواهید با پیک در هتلتان بازدهی انتقال بگیرید، باید ثغور ۲۰ یوان هم پول پیک آهار کنید.

در چین تاکسی‌ها نسبتا ارزان هستند. مثلا چیزی حدود ۲۲ یوان حیث تاکسی از هتل تا توقفگاه قطار باید آهار کنید.یک صبحانه در یکی از شعبه‌های ساب‌وی در شیان که به پوست شیر و شیرینی باشد، مرزها اسنان ۳۳ یوان هزینه خواهد داشت.هر شب بیتوته در بیت دو تخته مناسب و تمیز هاستلی مثل هماهنگ «انشنت سیتی اینترنشنال یوث‌هاستل» نقد ۲۹۰ یوان بورس دارد.

هزینه های احتمالی برای سفر به چین

بلیت سافت بد در کوپه چهار تخته، فقره سبب سبیل شیان به شانگهای ۴۹۰ یوان اهمیت اعتبار دارد. ترن سریع‌السیر هم در این سلك بود دارد که با عجله و تاخیر سرعت بخشیدن شتاب كردن ۳۰۰ کیلومتر بر اوقات حرکت می‌کند و با حیات سندیت استحقاق ۵۵۳ یوانی‌اش آزمایش جالبی است. ورودیه آوار چین ۵۵ یوان است.

ویزای چین به  چهار نوع شعبه می‌شود. معمولی که حایز توریستی، تجاری، دانشجویی، کار، خدمه، روزنامه نگاری، حق العبور و اتراق دائم است. هزینه ویزاهای با قدر تا شش ماه و یک بار اذن ورود اگر به پوست فردی و جمعی مبتذل باشند، ۱۰۰ دلار اگر فی الفور زودگذر باشند ۱۳۰ دلار است. همین نوع تذكره اگر دو بار اذن دخول داشته باشند، ۱۵۰ دلار و اگر ادخال مکرر داشته باشند، ۲۰۰ دلار است. مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه بابت ویزاهای ۱۲ ماهه با اذن ورودهای مکرر ۳۰۰ دلار است. اما اگر پته به روی باندی ملول شود، ۸۰ دلار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه راجع به حساب هر نفر به معاشر دارد.

مطلب پیشنهادی

غذاهای رستوران های مختلف چینی

ناحیه ی آنهویی، یکی از بزرگ ترین بلوكات کشور چین است که غذاهای معروفی دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *