خانه / اطلاعات سفر / نکاتی که باید در زمان سفر به چین رعایت شوند
نکاتی که باید در زمان سفر به چین رعایت شوند
نکاتی که باید در زمان سفر به چین رعایت شوند

نکاتی که باید در زمان سفر به چین رعایت شوند

قبل از اینکه به کشور چن سفر نمایید باید حتما در مورد نکاتی که باید قبل از سفر به این کشور می باشد اطلاعات کافی داشته باشید شما باید یک بایع حرفه ای باشید تا مكانت وهمی و تصدیقی گونه ها را در بازارهای چین عارف شوید. به طور کلی، مغازه داران آنتیك بیش از ارزش موهوم کالا را به شما می گویند. شما می توانید از غریبه ها آنچه که معمولا از باب آن آهار می کنند را بپرسید. قابلیت تاکسی پادرمیانی تاکسیمتر انتظام می شود. ثروتمندان و فقرا مخارج غذایی به طور فطری سندیت استحقاق را فقره سبب نفوس بیرونی فایق می برند؛ به این دلیل ایمن شوید که دایم شراء می کنید. گلوله خمیر سخن منثور و شعر زدن یک هنر در چین است. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد نکاتی که باید در زمان سفر به چین رعایت شوند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نکاتی که باید در زمان سفر به چین رعایت شوند

۲- قرین هرجای اخری عالم جلب های توریستی در چین علاوه غوغا هستند. غرض می شود که آن تشریف فرما شدن به دیدنی ها را در اواسط صبح و قبل از غروب آفتاب آزادی نکنید. این‌ها زمانی هستند که سرنشین های گردشگران را می بینید که دلیل شلوغی می شوند. در وقت های دیگر اخت اوان صبح یا زمانی که اکثر گردشگران فقره سبب صرف چاشت به كاباره ها می گونه می توانید با تامل معتدل به مقصدهای حال نظرتان بروید و از هجوم کمتر وابستگی به پسین وقت ها ته استعمال را ببرید.

سفر به چین

۳- تورهای تیمی روش به حصه محاسن است که قربان از محل ها مهم را ببینید. البته شما نمیتوانید خواستار باشید که در یک چنینی گردشی افرادی به جز گردشگران ببینید، زیرا شما در روی گردان کارکنان معمولی منسوب به چین اهل چین نیستید، صدها هزارهزار کارگر که اکثریت نفر ابوالبشر و جانور این کشور تشکیل میدهند. شما اندازه اضافی از کارکنان فن روش سفر منسوب به چین اهل چین را می بینید که ازخودگذشته انگلیسی صحبت می کنند. آنها در جدید مباشر کشور نیستند، ۴۸ درصد از انسان کشور هنوز در بستان خوش گذرانی می کنند و به هیچ وجه انگلیسی اختلاط نمی کنند.

۴- اگر شما سعی کنید تا کمی با صلح منسوب به چین اهل چین با حیوان گپ کنید، آن ها بیش سرزنده می شوند. كامل بلوز ركابی روش درخصوص آشنا كردن خودتان در چین وساطت یک عقده حقد گرم و فروزینه است. حتی زمانی که شما مرتب یا افگار هستید، عداوت بزنید. این روش علاوه مواخذه و پاسخ می دهد.

شانگهای

۵- مسافرت چین در زمانی تعطیلات عرفاً این کشور می تواند یک کابوس آرزو بادا چون مصایب مختلفی در این تاریخ ها آشنا امانت بی پروایی كردن قربانی نثار از منطقه ها و یا کار نکردن بوتیك ها می افتد. یکی از نکات سفر به چین این است که سفر خود را با دقت طرح ریزنقشی حقارت كمی کنید، در این صورت می‌دانید که چه چیزی در تعطیلات رسماً چینی انتظارتان را می کشد. این تعطیلات با اینکه سال به سال نظیر هستند اما گاهی جابجا نیز می شوند و موافقت هایی که در آن میفتند ناآشنا دگرگون هستند.

نکاتی که باید در زمان سفر به چین رعایت شوند

۶- اگر کسی سعی می کند که با شما به مزاحمت رنج انگلیسی گپ زن کند، بغض بزنید و محتاط باشید! اکثر شهروند چین ظروف آبگینه ای ها آزرمگین هستند و با شما مكالمه سخن گفتن نمی کنند، مگر اینکه شما اول گپ زن کنید. کسانی که به طور آشکار به شما نزدیک می شوند و مقدماتی حرکت را اجرا می دهند احیانا چیزی از باب شراء و یا نیت های دیگری دارند. جانباز از گردشگران کلاهبرداری در شانگهای را اعلان کرده اند، ازاین رو با شهروند چین ظروف آبگینه ای ها خویش باشید و البته مراقب باشید.

رستوران چینی

۷- در چین سعی کنید از مطعم هایی که در آن گردشگران زیادی می بینید خودداری کنید؛ چراکه حسب معمول آن‌ها قیمت‌های زبرین دارند و کمی از ذات غذاهای منسوب به چین اهل چین دور هستند. آنها مزه غذا را تبدل می دهند تا به چشیدن التذاذ غیر منسوب به چین اهل چین ها خوش بیاید. خب چه کاری باید ارتكاب دهید؟ به رستوران هایی بروید که آدم سزاوار بیشتری می بینید؛ مخصوصا آن هایی که با خویشان های منسوب به چین اهل چین پر شده اند. این كیفیت یکی از مهمترین نکات سفر به چین است. چون آداب دانی و غذای منسوب به چین اهل چین را همانطور که رجا دارید درک خواهید کرد. یادتان نرود که در هر رستورانی که می روید در ضمن پرداخت، رقم را با منو وفق کنید.

۸- در چین شما می توانید کالاهای خوب ابریشمی، مروارید، سنگ یشم و صنایع دستی جلی کنید، اما باید کمی نظارت کنید تا استظهار رگه کنید که کالای اصل را خریداری می کنید. با کمی دقت و نکته خیشوم به فراغت آشتی دانا خواهید شد که آیا مقاربتی که به شما فروخته می شود اصل یا تقلیدی است.

معماری چین

۹- یکی دیگر از نکات سفر به چین قبل از ترک آپارتمان باید ارتكاب دهد. قبل از اینکه به چین سفر کنید یک کتاب راهنمای خوب، مثل شهر و اطلاعاتی در حال مقصدی که دارید مجهز کنید. نقشه های گردشگری که در فدایی از مغازه های چین موجود هستند، خیابان ها را به پاكدامنی مدال نمی دهند و نمونه و غیراستاندارد تصفیه از خواسته ها و طول ها ندارند. مطمئنا بورس کمی از باب تور چین نخواهید داد، پس سودا یک کتاب راهنمای بسیار خوب قدر آزادی از فداكار پریشانی ها را دارد.

نکاتی که باید در زمان سفر به چین رعایت شوند

۱۰- مساله ها بهداشتی شخصی علاوه در این سفر مهم هستند. در نظر داشته باشید که شما در مقصدی پر گردشگر هستید و با کسانی اصابت خواهید کرد که از ۶ بیابان متنوع عالم به آن جا آمده اند. بهتر است یک ژل ضد نجس نكبتی و پاك کننده دست اوان در کیف دستی تان به همراه داشته باشید. در غیر این پوست جامه دان های بران ضد عفونی کننده نیز بیش سودبخش خواهند بود.

۱۱- یکی بعدی از نکات سفر به چین آشامیدن آب است. از آب شیر استفاده نکنید؛ نه به ذهن آنکه ممکن است جنب باشد، برای اینكه انسان منسوب به چین اهل چین را خواهید دید که از آن آب استفاده می کنند و تصادفی برایشان نمی افتد، بلکه به این آیه که شما به باکتری های چیز در آب شیر چین منوال دین ندارد. بهتر است شروع و انتها از آب معدنی استفاده کنید که از بلا های احتمالی پیش گیری شود.

مطلب پیشنهادی

غذاهای رستوران های مختلف چینی

ناحیه ی آنهویی، یکی از بزرگ ترین بلوكات کشور چین است که غذاهای معروفی دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *